Zobacz więcej ofert pracy

INŻYNIERA

Flow Technics Sp z o.o.
Złocieniec
praca stacjonarna
5289 dni temu

Ogłoszenie numer: 82833, z dnia 2009-12-08

"Flow Technics” Sp. z o.o. Złocieniec tel. 094/367-34-07 fax. 094/367-34-57, www.flowtechnics.pl, e-mail: info@flowtechnics.pl Dzwonić: Pn.÷Pt. w godz. 8:00÷16:00, Jesteśmy inżynierską firmą, produkcyjno-handlową, działającą na rynku krajowym i zagranicznym w zakresie urzędzeń i armatury dla autocystern i baz paliw.
Zatrudnimy do działu handlowego:

INŻYNIERA

Miejsce pracy: Złocieniec

Opis stanowiska

  • przygotowywanie ofert i prowadzenie kontraktów handlowych,
  • korespondencja handlowa z partnerami krajowymi i zagranicznymi,
  • wyjazdy handlowe krajowe i zagraniczne,
  • tłumaczenie dokumentacji technicznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanik, elektronik, elektryk itp.),
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w piśmie i mowie (mile widziana znajomość również innych języków),
  • osoba powinna być: samodzielna, pracowita, odpowiedzialna, energiczna, dynamiczna
  • preferowane doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy w Złocieńcu,
  • prawo jazdy kat.B,
  • prosimy tylko o poważne oferty pracy.

Oferujemy

    Oferujemy ciekawą, niebanalną pracę z szerokimi perspektywami rozwojowymi.