Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Inżynierowie ds Analiz Wytrzymałościowych i Projektowania

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
Wielka Brytania, Gloucester
praca stacjonarna
4830 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group plc S.A. z siedzibą w Warszawie jest profesjonalną firmą rekrutacyjną o zasięgu ogólnopolskim, która specjalizuje się w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska techniczne i inżynierskie. Firma działa w Polsce od 2005 roku

Miejsce pracy: Gloucester

Zadania:

    Dla naszego klienta z Wielkiej Brytanii,  producenta podwozi lotniczych poszukujemy Inżynierów do departamentu analiz wytrzymałościowych i departamentu projektowania.

    Pensja 150 do 220 tysięcy złotych brutto rocznie(w zależności od doświadczenia)

Wymagania:

    • Od kandydatów wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, co najmniej 4-5 letniego doświadczenia oraz wykształcenia wyższego kierunkowego.
    • Znajomość branży lotniczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

    Firma oferuje ogromne możliwości rozwoju i bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia (ubezpieczenie zdrowotne, pakiet relokacyjny)

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)