Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

Experis Gdańsk
pomorskie
praca stacjonarna
3974 dni temu

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: 773497/114/JMI

Zadania:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za rozwój aplikacji mobilnych na platformie iOS wspólnie z norweskim i polskim zespołem Programistów. Będziesz miał możliwość pracy nad oprogramowaniem w najwyższym standardzie organizacji, ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o wysoką jakość aplikacji.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. roczne doświadczenie w rozwijaniu aplikacji mobilnych w iOS;
  • Znajomość bibliotek Mono i MonoTouch;
  • Dobra znajomość technologii .Net, programowania w C#;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Chęć rozwoju i umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Umiejętność inicjowania rozwiązań, pozytywne nastawienie do rozwiązywania skomplikowanych problemów programistycznych.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Udział w ciekawych projektach przy wsparciu najnowszych technologii;
  • Stabilne zatrudnienie w zespole specjalistów;
  • Przyjazne i otwarte na kreatywność środowisko pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Rozbudowany pakiet socjalny (dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dofinansowanie do lunchu, dofinansowanie internetu w domu, bilety na eventy, koncerty, do teatru);
  • Wsparcie w podwyższaniu kwalifikacji zawodowych (np. dofinansowanie studiów podyplomowych).
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.