Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Java Developer

Profi-Data Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
4883 dni temu

Ogłoszenie numer: 129052, z dnia 2011-01-04

PROFI-DATA (www.profidata.com.pl) - firma informatyczna realizująca projekty dla sektora ubezpieczeniowego, bankowego oraz publicznego, poszukuje do projektu realizowanego w Gdyni, osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Większość naszych projektów prowadzona jest w oparciu o Java EE. Dlatego nieustannie poszukujemy utalentowanych programistów języka Java, którzy pragną podjąć się nowych wyzwań i rozwijać w praktyce swoje umiejętności.
Zakres obowiązków:

Język Java i platforma programistyczna Java EE są obecnie jednym z dominujących standardów w zakresie budowy wysoce skalowalnych, niezawodnych i bezpiecznych systemów informatycznych. Znajomość tej platformy daje pracownikowi gwarancję znalezienia ciekawej, rozwijającej i zarazem dobrze płatnej pracy. Od osób pracujących na stanowisku Java Developer oczekujemy:

  • implementacji nowoczesnych systemów IT w środowisku JEE
  • dbałości o jakość kodu i dokumentację
  • rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia własnych kwalifikacji

Wymagania

Najważniejsza jest dla nas nieprzeciętna inteligencja, umiejętność szybkiego uczenia się, kojarzenia faktów, myślenia nie tylko technicznego, ale również biznesowego, które pozwala lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Idealny kandydat będzie mógł pochwalić się minimum rocznym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji internetowych oraz bardzo dobrą znajomością języka Java.

Dodatkowo mile widziane:

  • znajomość framework’u Spring
  • umiejętność pisania testów jednostkowych z wykorzystanie JUnit
  • znajomość podstawowych wzorców projektowych
  • znajomość mapowania relacyjno-obiektowego, w szczególności JPA, Hibernate
  • znajomość notacji UML
  • znajomość JMS

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w dużym, interesującym projekcie. Umożliwiamy współpracę zarówno na zasadach umowy o pracę, jak i działalności gospodarczej.