Java Inżynier w dziale Network

Grafton Recruitment

Kraków

196 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Java Inżynier w dziale Network
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 6-10-39463/PC
Naszym Klientem jest właściciel jednego z największych i najszybciej rosnących ośrodków badawczo-rozwojowych branży nowoczesnych technologii.
Aktualnie w związku z rozwojem jego krakowskiego centrum poszukujemy osoby na stanowisko Java Inżyniera w dziale “Network Management”.

Osoba na tym stanowisku bedzie pracować w pełnym procesie rozwoju oprogramowania w dziale Network Management aplikacji klient-server dla LTE eNodeB.
Requirements:
  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów kierunku: Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja lub pokrewnych
  • minimum 2-letnie praktyczne doświadczenie programistyczne
  • znajomość architektury klient-serwer
  • znajomość JavaSE i frameworków (Spring, Hibernate, MyBatis)
  • doświadczenie z wielowątkowym środowiskiem webowym
  • rekomendowane praktyczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania systemów telekomunikacyjnych w obszarze sieci
Benefits:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • jasną ścieżkę kariery
  • bogaty pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną- w tym stomatologiczną, karty Multisport i Benefit, ubezpieczenie na życie, kartę lunchową, dofinansowanie nauki języka angielskiego)
  • praca w ciekawym i zgranym zespole

Agencja zatrudnienia numer 812.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Programista Java

Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...
Programista Java Praca Programista Java

Rekrutują z Praca.pl