Zobacz więcej ofert pracy

Java Web Developer

Cyclad Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
3509 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-10-05

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref.: CC14/JAVAWEBDEV/GDAKRK/PRACA/2143
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Tworzenie i rozwój aplikacji dla linii lotniczych
  • Implementacja i testowanie aplikacji
  • Usuwanie błędów oraz techniczne wsparcie dla wdrażanych projektów
Wymagania wobec Kandydata:
  • Około 2 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem języka Java
  • Dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość frameworków Spring oraz Hibernate
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość technologii Maven, jQuery, Prototype
  • Znajomość baz danych
  • Znajomość środowiska Eclipse
  • Znajomość techniki TDD
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)