Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Junior Account Manager/ Account Manager

Firma Media4U Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4957 dni temu

Ogłoszenie numer: 118651, z dnia 2010-10-22

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Do zadań kandydata należeć będą:
  • stały kontakt z klientem i budowanie relacji
  • realizacja powierzonych zadań w oparciu o ustalony harmonogram
  • samodzielne prowadzenie projektów, we współpracy z zespołem grafików i programistów
  • praca z wykorzystaniem narzędzia CMS, po wcześniejszym przeszkoleniu

Wymagania

  • dokładność i sumienność
  • dobra znajomość Pakietu MS Office (głównie: Word, Excel) oraz poczty elektronicznej
  • sprawne poruszanie się po Internecie
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (znajomość dodatkowych języków będzie dużym atutem)
  • samodzielność i szybkość reagowania
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • doświadczenie w pracy w branży internetowej lub informatycznej mile widziane

Oferujemy

  • możliwości rozwoju zawodowego
  • stałe wynagrodzenie
  • uczestnictwo w ciekawych projektach informatycznych
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • szkolenia