Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Junior account manager

Infomex Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4974 dni temu

Ogłoszenie numer: 117986, z dnia 2010-10-12

Infomex Sp. z o.o. Podstawowym zakresem działania Firmy Infomex jest dostarczanie usług związanych z kompleksową realizacją przedsięwzięć informatycznych polegających na integracji niezbędnego, w tym procesie, sprzętu komputerowego, oprogramowania i systemów telekomunikacyjnych. Firma Infomex działa na rynku od 1994 roku. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu i odpowiedniemu inwestowaniu nadwyżek finansowych spółki, z roku na rok wzrastała pozycja firmy na rynku. Po przekształceniu się Firmy w 2002r ze Spółki Cywilnej na Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością jesteśmy jedną z najlepiej prosperujących i najszybciej rozwijających się firm w branży Informatycznej na terenie południowej Polski.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

- Utrzymywanie i podnoszenie ciągłości sprzedaży dla obecnych klientów. - Negocjowanie z klientami warunków współpracy oraz przygotowanie ofert handlowych. - Zaznajamianie klientów z nowymi produktami/usługami firmy. - Dbanie o wizerunek firmy oraz reprezentowanie jej na zewnątrz. - Pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

- Aktywność i entuzjazm w działaniu. - Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów. - Wysokie zdolności interpersonalne. - Doskonała organizacja czasu pracy. - Dyspozycyjność. - Umiejętności negocjacyjne. - Prawo jazdy kat. B. - Mile widziane: - Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT. - Własna baza klientów.

Oferujemy

- Umowę o pracę. - Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy. - Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności. - Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.