Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

Larix Sp. Jawna
opolskie, Buczkowice (okolice Bielska-Białej)
praca stacjonarna
2885 dni temu

Ogłoszenie numer: 1111727, z dnia 2016-06-02

LARIX - przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 20 lat w branży outdoorowo-sportowej. Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, Reima, Maximo. Właściciel marki Viking.

Poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie, Buczkowice (okolice Bielska-Białej)

Opis stanowiska

  • Kompleksowe wdrażanie strategii marketingowej marki UVEX w zakresie szeroko pojętych aktywności (media tradycyjne, social media, sponsoring, eventy, targi itp.),

  • Kontroling dostaw oraz bieżąca praca w zakresie logistyki importowanych towarów,

  • Prowadzenie dokumentacji działu, kartotek produktowych itp.

  • Kreowanie wizerunku marki oraz kształtu kolekcji poprze działania kontrolne i analityczne zmierzające do trafnych wyborów produktów,

  • Współudział w tworzeniu katalogów, cenników, oraz innych narzędzi sprzedażowych,

  • Działalność analityczna i regularny kontroling stoku magazynowego zmierzająca do stworzenia ofert handlowych umożliwiających optymalną sprzedaż,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży odzieżowej i/lub sportowej,

  • Wykształcenia min. średniego mile widziane wyższe - kierunkowe ekonomia, zarządzanie, sport (AWF kierunek managerski).

  • Bardzo dobrej znajomości, w mowie i piśmie, języka angielskiego (warunek konieczny),

  • Praktycznej i bardzo dobrej znajomości pakietu OFFICE,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, precyzji i dbałości o szczegóły.

  • Praktycznego zainteresowania sportem typu – narciarstwo i/lub snowboard, kolarstwo (górskie i/lub szosowe).

Oferujemy

  • Realny wpływ na wizerunek i kierunek rozwoju marki UVEX w Polsce,

  • Pracę w młodym zespole i międzynarodowym środowisku,

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Niezbędne narzędzia pracy [laptop, telefon służbowu],

  • Swobodę w osiąganiu rezultatów pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia) i awansu,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.