Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Specjalista ds. Roszczeń Poznań
Junior Expense Claim Specialist with German, Russian and English

Hays Poland
Poznań
praca stacjonarna
3290 dni temu
Poznań
Poznań
Nr Ref.: 1054839

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

For our Client – international, prestigious organization which SSC is based in Poznań we are currently looking for candidates for the position of Junior Expense Claim Specialist with English, German and Russian.

Successful Candidates will be responsible for providing support on a daily basis. Main duties will include: care of incoming invoices, check or add the accounting information, add the tax master codes, distribute the invoices for approval and send the invoice for posting in the accounting system.

As ideal Candidate you should speak fluent English, German and Russian. Experience in finance and accounting would be an advantage however it is not necessary. We are looking for detail-oriented people with excellent communication skills, who can maintain a high level of accuracy and attention to detail and have ability to organize and prioritize a high volume of daily duties.

Our Client offers a full time job in a fast changing environment with stable employment conditions. Opportunities of individual growth in multinational company, comprehensive salary and social benefit package as well as training and development.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl