Junior Finance Controler/Młodszy kontroler finansowy (m/k)

Trenkwalder

Warszawa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: CON/WAW/1117
Obowiązki:
  • udział w tworzeniu/weryfikacji od strony finansowej kalkulacji do projektów,
  • monitorowanie realizacji projektów od strony finansowej, w tym kontrola budżetu i analiza odchyleń,
  • wykonywanie kalkulacji i analiza rentowności projektów,
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
  • kontrola przepływów finansowych (w tym monitowanie należności, zobowiązań i rezerw),
  • praca w zintegrowanym systemie, w zakresie wprowadzania danych kontrolingowych, zleceń, wystawiania faktur itp.,
  • bieżąca współpraca z zagranicznymi spółkami firmy,
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów.
Wymagania:
  • doświadczenie min. 2-3 lata na stanowisku asystenta audytu w firmie audytorskiej, bądź 2-3 lata na stanowisku młodszego kontrolera finansowego w innych branżach,
  • wykształcenie wyższe, lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: finanse, ekonomia lub pokrewne),
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość, samodyscyplina.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
  • atrakcyjną, dobrze skomunikowaną lokalizację pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Kontroler Finansowy

Kontroler finansowy jest osobą o szerokim zakresie obowiązków. Należą do nich przede wszystkim nadzorowanie i kontrolowanie działań księgowości, weryfikowanie sprawozdań finansowych pod kątem zawartych w nich informacji i ich zgodnością z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi, co tyczy się także wszelkiej dokumentacji różnego rodzaju, obecnej w firmie lub instytucji. Kontroler finansowy zajmuje się także ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl