Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Front End Developer

Power Media S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2808 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: JFI/WAW/MA

Dla naszego Klienta – firmy będącej liderem na rynku europejskim w zakresie importu oraz dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych,
poszukujemy osoby na stanowisko Junior Frontend Developer.

Zadaniem będzie współtworzenie dużego sklepu internetowego dla jednego z serwisów.

Wymagania:

  • Min. rok/dwa lata doświadczenia w warstwie frontendowej
  • Znajomość JavaScript, HTML, CSS na poziomie pozwalającym tworzyć́
    poprawne strony i aplikacje internetowe
  • Minimalne doświadczenie w tworzeniu dynamicznych stron internetowych
  • Chęć do rozwoju i nauki nowych technologii
  • Kreatywność, samodzielność, pasja do programowania

Mile widziane:

  • Znajomość ECMAScript 2016
  • Znajomość bibliotek/narzędzi: React, Redux, Webpack, SCSS, npm, NodeJS
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji git

Oferuejmy:

  • Stałą, rozwojową współpracę w oparciu na Umowie o Pracę
  • Możliwość́ nauki najnowszych trendów i technologii w zastosowaniach
    front-endowych
  • Wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu
  • Przyjazne środowisko pracy o dużym potencjale rozwojowym
  • Nowoczesny budynek położony w centrum Warszawy
  • Owoce w biurze, pokój gier, prysznic, kuchnię, jadalnię i inne udogodnienia
  • Przyjazną, partnerską atmosferę
Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs