Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Front End Developer

Hays Poland
Warszawa
praca stacjonarna
2707 dni temu
Warszawa
Warszawa
Nr Ref.: 1080772

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Twoja następna firma
Dołącz do znanej, międzynarodowej organizacji, która rozwija w Warszawie swoje nowopowstałe centrum technologiczne, w którym tworzone są innowacyjne aplikacje dla europejskich oddziałów firmy.

Twoje następne stanowisko
Jako Front-end Developer będziesz odpowiedzialny między innymi za rozwój i utrzymanie stron oraz różnej skali aplikacji webowych, współpracę z działami UX/UI, Design i Development, integrację ze stroną serwerową oraz eliminowanie błędów.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy osoby z co najmniej kilkumiesięcznym doświadczeniem na stanowisku Front-end Developera. Wymagana jest wiedza w zakresie HTML5, CSS3 i jQuery, bardzo dobra znajomość JavaScript oraz –jako atut – doświadczenie w następujących technologiach: ASP.NET MVC, systemach CMS, NodeJS, a także znajomość narzędzi do automatyzacji (Gulp i/lub Grunt) oraz znajomość GIT. Z uwagi na międzynarodowe środowisko pracy do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2). Preferowane jest wykształcenie z obszaru IT, nie jest to jednak warunek konieczny. Poszukujemy osoby proaktywnej, kreatywnej i otwartej.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje pracę w nieformalnej atmosferze w nowoczesnym biurze na Powiślu, przy użyciu najnowszych technologii oraz rozwiązań. Każdy pracownik ma możliwość wyboru swoich narzędzi pracy. Oferowana jest umowę o pracę, elastyczne godziny pracy, sporadycznie możliwość pracy zdalnej, podwyższone koszty uzyskania przychodu, atrakcyjny pakiet benefitów oraz budżet szkoleniowy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl