Zobacz więcej ofert pracy

Junior Frontend Developer

QUALENT SOFTWARE Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3068 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: JFD/2015

Qualent Software jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa

Zadania z którymi m.in. się zetkniesz:

Osoba na proponowanym stanowisku będzie pracowała w zespole deweloperskim realizującym projekt dla naszego zagranicznego klienta z Danii, który dotyczy budowy platformy sprzedażowej. Praca w siedzibie naszej firmy w Warszawie.

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość HTML5, CSS3, jQuery
  • podstawy javascript
  • znajomość Photoshop
  • mile widziana znajomość AngularJS
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Co możemy Ci zaoferować:
  • udział w ciekawych pod kątem technologicznym projektach, z dostępem do nowoczesnych narzędzi i technologii
  • pakiet medyczny Medicover i BenefitMultisport
  • bardzo dobra, koleżeńska atmosfera pracy, brak sztywnych korporacyjnych procedur
  • zwrot kosztów za zdane certyfikaty techniczne(100%)
  • elastyczne formy współpracy (B2B, umowa o pracę, dzieło)