Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Webmaster Gdynia
Junior Full Stack Specialist

FastTony.es
Gdynia
praca stacjonarna
2643 dni temu

Ogłoszenie numer: 1505012, z dnia 2017-01-30

FastTony.es

www.fasttony.es

FastTony.es to rozwiązanie typu SaaS. Obsługujemy ponad 17.000 osób z 120 krajów.

Rozwijamy Dział i szukamy osób, które wesprą nasze działania w zakresie ogarniania tematów online-owych.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Jakie zadania postawimy przed Tobą?

To zależy w dużej mierze od Ciebie: Twoich kompetencji i zainteresowań. Staniesz się częścią zespołu tworzącego narzędzia promocji online: landing page-e, mailingi, strony www.

Wymagania

  • znajomość HTML i CSS pozwalająca na swobodne rozumienie kodu,
  • doświadczenie w pracy przy dowolnym CMS-ie,
  • podstawowa znajomość PHP,
  • sumienność i samodzielność,
  • chęć do poznawania nowych rzeczy,
  • żyłka do nowych technologii i chęć rozwijania się w firmie o globalnym zasięgu
  • mile widziane zainteresowanie tematyką projektowania UX/UI,
  • mile widziana znajomość programów pakietu Adobe.
  • nie musisz mieć super doświadczenia, wystarczy chęć do pracy - reszty nauczymy Cię u nas.

Oferujemy

  • wynagrodzenie: widełki: 2000-3000 netto.