Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Mobile iOS Developer

ValueAdd sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2992 dni temu

Ogłoszenie numer: 970405, z dnia 2016-02-22

Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy rozwiązania informatyczne.

Cechuje nas profesjonalizm oraz doświadczenie w wielu branżach.

Życie jest za krótkie na słabą pracę. Wyślij swoje CV i dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Projektowanie oraz tworzenie aplikacji na platformę iOS

  • Udział w projektach mobilnych prowadzony w metodologiach Agile w tym Srum

  • Ciekawe, innowacyjne oraz pełne wyzwań projekty

  • Śledzenie nowych technologii, trendów oraz implementacja ich w projektach

Wymagania

  • Znajomość platformy mobilnej iOS oraz języka Objective C lub Swift

  • Umiejętność programowania (wzorce, strategie, algorytmy…..)

  • Pasja oraz chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • Pracę na pełen lub część etatu

  • Nauka pod okiem bardziej doświadczonych programistów

  • Komfortowe warunki pracy

  • Ciekawe i stawiające wyzwania projekty

  • Super atmosferę

  • Free piwo, energetyki, owoce, tosty, płatki śniadaniowe