Zobacz więcej ofert pracy

Junior Oracle DBA

Red Stack Tech Sp. z o.o.
mazowieckie, Kraków lub Warszawa
praca stacjonarna
3219 dni temu

Ogłoszenie numer: 764233, z dnia 2015-08-10

Red Stack Tech Ltd is a leading global Oracle technology brand specialising in the provision of Oracle Software, Hardware, Managed and Professional Services. The company was established in January 2015 following the merger of UK Oracle Platinum Partner e-DBA Ltd with Business Intelligence specialists, 3sixty-analytics and the acquisition of Polish Oracle partner, Gridwise.

Miejsce pracy: mazowieckie, Kraków lub Warszawa

Opis stanowiska

  • Zapewnianie klientom Red Stack Tech wsparcia technicznego na pierwszej linii.
  • Współpraca z zespołem operacyjnym wsparcia technicznego drugiej linii w Polsce i z zespołem operacyjnym wsparcia technicznego trzeciej linii w Wielkiej Brytanii/Australii
  • Wykonywanie standardowych zadań DBA, włączając w to między innymi: zarządzanie pamięcią masową, uaktualnianie, tworzenie, instalacji, diagnostykę błędów, monitorowanie, zarządzanie powiadomieniami.
  • Praca w systemie zmianowym.

Wymagania

  • 1-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność rozwiązywania problemów IT
  • Podstawowa wiedza w zakresie administracji sytemów operacyjnych z rodziny Unix i/lub Windows
  • Angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie
  • Dobre maniery w rozmowie telefonicznej z klientem
  • Elastyczność pozwalająca na pracę w systemie zmianowym
  • Chęć do poszerzania wiedzy oraz dzielenia się wiedzą

Mile widziane

  • Doświadczenie w administracji bazami danych MS SQL Server
  • Certyfikat Oracle (OCA/OCP) byłby dodatkowym atutem
  • Biegły Angielski byłby dodatkowym atutem

Idealnego kandydata na to stanowisko cechuje:

  • Umysł ścisły, zaradność, elastyczność, zdolność do adaptacji, entuzjazm
  • Chęć do nauki i podejmowania nowych zadań
  • Szczerość, takt, inicjatywa
  • Nastawienie "da się zrobić"
  • Profesjonalne podejście do obsługi klienta
  • Komunikacja z członkami zespołu w razie pojawienia się problemów

Oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia w szybko rozrastającej się firmie
  • Konkurencyjne zarobki
  • Dodatkowe korzyści: kurs języka angielskiego, Luxmed, Multisport etc.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w niekorporacyjnym stylu
  • Możliwości rozwoju kwalifikacji zawodowych (treningi techniczne)