Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Administrator Serwerów Wrocław
Junior Windows Server Administrator – Azure Cloud / Inżynier systemowy Microsoft

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
2510 dni temu

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa.

Dla naszego Klienta, dużej firmy IT z Wrocławia oferującej usługi i produkty IT klientom biznesowym, poszukujemy kandydatów oraz kandydatek do pracy na stanowisku Junior Administrator Microsoft Azure – Cloud Services. Szukamy osób z silną motywacją do pracy i chęcią rozwoju w obszarze IT, Microsoft Serwer, Azure Cloud.

Wrocław
nr ref. JUM/WW/05/2017

Zadania:
  • Konfiguracja, wdrożenia, administracja, monitorowanie i wsparcie usług Azure Cloud i aplikacji Microsoft
  • Monitoring zautomatyzowanych rozwiązań skryptowych wspomagających zadania administracyjne,
  • Wdrażanie rozwiązań dedykowanych (of the box)
  • Utrzymywanie działania usług Microsoft Cloud (WINDOWS Servers, Windows SQL Servers, DNS, DHCP, ADS, ADFS Proxy, etc)
  • Zarządzanie usługami i aplikacjami Office 365 and Azure Cloud

Oczekujemy:
  • Chęć rozwoju w dziedzinie administracji Windows Serwer i Microsoft Cloud Services jako Inżynier Systemowy Microsoft Server – Azure
  • Wykształcenie techniczne informatyczne średnie, mile widziane wyższe lub certyfikaty MCSE/MCSA (lub chęć do przejścia szkoleń certyfikujących) mile widziane
  • 1-2 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie administracji IT w sieciach LAN opartych na Windows Serwer 2008 – 2012
  • Wiedza o Windows Azure Platform, Computing (Web and Worker Roles), Caching, Service Bus, Storage services (table storage, blob storage, Drives), Scaling lub praktyka w w/w specjalizacjach (mile widziana)
  • Mile widziane doświadczenie z Windows Azure Technologies (CDN, ACS, Notification services, SQL Azure, Traffic Manager)
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu Active Directory, WinOS performance tuning, DNS/DHCP Windows Operating Servers & Microsoft IIS Web servers
  • Zrozumienie specyfiki skalowalności sieci i systemów (rozproszone działanie systemów), zrozumienie strategii rozproszonych architektur IT dotyczących fault recovery, update domains
  • Chęć do zdobycia wiedzy administracyjnej dotyczącej Cloud Computing, IAAS, PaaS, SaaS, Cloud Design Patterns
  • Praktyka w pisaniu skryptów automatyzujących zadania, serwer management i auto scaling, znajomość PowerShell będzie atutem

Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w firmie będącej liderem w branży IT
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • Wynagrodzenie stałe + premia (związana z wdrożeniami)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet szkoleń

recruit_bottom2.jpg