Zobacz więcej ofert pracy

Kadrowa

PANEK S.A.
dolnośląskie, Lubin
praca stacjonarna
4810 dni temu

Ogłoszenie numer: 141304, z dnia 2011-04-01

PANEK S.A.

PANEK S.A. - jest jedną z największych firm zajmujących się wynajmem krótko- i długoterminowym w Polsce.
Jesteśmy obecni w 43 największych miastach naszego kraju.

Kadrowa

Miejsce pracy: dolnośląskie, Lubin

Nr Ref.: KD/LB/02

Opis stanowiska

Zakres obowiązków zatrudnionej osoby będzie obejmował:

  • obsługę kadrowo-płacową ok. 120 pracowników
  • wykonywanie wszystkich czynności związanych z ubezpieczeniami pracowników
  • sporządzanie zestawień, analiz.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w prowadzeniu spraw osobowych, naliczaniu płac itp.
  • dobra znajomość prawa pracy i prawa cywilnego
  • biegła znajomość obsługi komputera, szczególnie MS Excel
  • dokładność i sumienność
  • zamieszkanie na terenie miasta Lubina bądź na terenie powiatu lubińskiego

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • telefon służbowy
  • profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN