Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Szwecja Glazurnik Szwecja
Kafelkarz - Glazurnik

reConnect
Szwecja, Orebro
praca stacjonarna
2133 dni temu

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

Miejsce pracy: Orebro

Aktualnie dla naszego partnera w Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kafelkarz - Glazurnik.

Wynagrodzenie: początkowo 164 kr/h brutto (okres próbny), po zakończeniu okresu próbnego podwyższenie stawki.

Darmowe zakwaterowanie.

Zadania: Montaż płytek podłogowych i ściennych w nowo budowanym bloku mieszkalnym

Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 3 lat, znajomość technik układania płytek.

Uwaga!!! Konieczność posiadania auta.

Oferujemy: Legalne zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę

Pracodawca zapewnia odzież roboczą oraz darmowe zakwaterowanie.

Praca od zaraz!