Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kandydatów do pracy w rezerwacji i informacji telefonicznej

ACCMED Sp. z o.o.
mazowieckie, Miedzeszyn k/Warszawy
praca stacjonarna
6042 dni temu

Ogłoszenie numer: 35705, z dnia 2007-11-02

Poszukujemy:

Miejsce pracy: mazowieckie, Miedzeszyn k/Warszawy

Opis stanowiska

Podstawowe zadania:
  • Obsługa klientów Centrum Medycznego LIM - Obsługa rozmów przychodzących związanych z: umawianiem pacjentów na konsultacje i badania, odwoływaniem wizyt, informowaniem o usługach medycznych i cenniku, zbieraniem wywiadu od pacjenta i na podstawie oceny sytuacji proponowanie określonej usługi medycznej
  • Kontakt działami i firmami współpracującymi np.Gorącą Linią, Przychodnią, Działem Sprzedaży
  • Telemarketing aktywny - sprzedaż usług firmy
  • Wymagania

    Od zainteresowanych ofertą oczekujemy :
  • dobrej znajomości języka obcego lub /i średniego wykształcenia medycznego
  • zdolności szybkiego uczenia się
  • umiejętności pracy w zespole
  • biegłości w obsłudze komputera
  • dobrej dykcji i miłego tonu głosu Nie wymagamy prawa wykonywania zawodu Oferta kierowana jest również do studentów
  • Oferujemy

    Formy zatrudnienia, wysokość wynagrodzenie oraz czas pracy do indywidualnego uzgodnienia.