Kasjer - Dysponent
pl / en

Pracodawca

Poznaj stanowisko: Kasjer / Kasjerka

Kasjer / Kasjerka jest to osoba, która odpowiada za obsługę klienta i rozliczenie środków płatniczych za sprzedawany produkt lub usługę oraz wydaje resztę. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, np..: doradztwo dotyczące produktów i usług, obsługa kasy fiskalnej i obsługa klienta, przyjmowanie zwrotów i zajmowanie się zamianami, rejestrowanie zakupów na kartach stałego klienta ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-06-23

Sprzedaż / Obsługa klienta

lubuskie, Puławy: ul Dęblińska (0,75 etat); Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól

2016-06-22

lubuskie, Zamość

2016-06-22

lubuskie, Kłodawa Gorzowska

2016-06-16

lubuskie, Zielona Góra

Kasjer - Dysponent- Ogłoszenie archiwalne

Praca Zachodniopomorska SKOK / Finanse / Bankowość / Sprzedaż / Obsługa klienta / lubuskie / Witnica

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 956628, z dnia 2016-01-20

Zachodniopomorska SKOK

ZachodniopomorskaSKOK poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / Witnica

Opis stanowiska

które będą odpowiedzialne za sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie Zachodniopomorskiej SKOK

Wymagania

  • wykształcenie: min. średnie,
  • niekaralność,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • nastawienie na osiąganie założonych celów,
  • dobra znajomość systemu MS Windows, pakietu MS Office,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług finansowych.

Oferujemy

  • interesującą pracę na pełny etat w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie składające się z części stałej oraz części zmiennej wynikającej z systemu motywacyjnego.