Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Błonie
Kasjer/ Kasjerka Błonie

Beetsma Sp. z o.o.
Błonie
praca stacjonarna
2414 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp. z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Aktualnie poszukujemy kasjerów do supermarketu. Praca od zaraz. Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy szkolenia kasjerskie.

Miejsce pracy: mazowieckie/ Błonie
Nr ref.: Nr APT 5169

Zadania:

- obsługa klienta,
- obsługa kasy,
- rozliczanie kasy po zakończonej zmianie.

Wymagania:

-aktualne badania sanepidowskie,
-ukończone 18lat,
-dyspozycyjność.

Oferujemy:

- stawkę godzinową 13,50 brutto,
- pracę w stabilnej firmie,
- umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem.