Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Kasjer/Sprzedawca na weekendy

InterKadra Sp.z o.o
Łódź
praca stacjonarna
2705 dni temu
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: KSJ/1016/LDZ
Zadania:
  • Obsługa kasy fiskalnej,
  • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
  • Obsługa klientów sklepu,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • Aktualna książeczka sanepidu - warunek konieczny!
  • Odpowiedzialne i rzetelne podejście do wykonywanych zadań
  • Skrupulatność, dokładność
  • Mile widziany status osoby uczącej się/studiującej do 26 roku życia.
Oferujemy:
  • Bezpłatne szkolenie kasjerskie - przygotowanie do pracy na stanowisku kasjera/sprzedawcy
  • Pracę w marketach na terenie Łodzi - dzielnice do wyboru,
  • Stałą stawkę godzinową
  • Elastyczny grafik pracy - możliwość pracy  tylko w weekendy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • Możliwość nawiązania stałej, długoterminowej współpracy