Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej. 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w markecie na stanowisku Kasjera/Sprzedawcy.

Kasjer/Sprzedawca
Miejsce pracy: pomorskie/ Gdańsk
Nr ref.: 5169

Zadania:
- obsługa klientów,
- obsługa kasy fiskalnej (po odbyciu szkolenia).

Wymagania:
- pełnoletność,
- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno- epidemiologicznej,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej,
- odpowiedzialność,

Oferujemy:
- cotygodniowe elastyczne grafiki,
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- comiesięczne wypłaty,
- bezpłatne szkolenie,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- możliwość wyboru dogodnej lokalizacji

Poznaj stanowisko: Pracownik Kasjer Sklepowy

Pracownik Kasjer Sklepowy to osoba, która odpowiada za obsługę klienta w sklepie oraz rozlicza ze środków płatniczych za sprzedawany produkt. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu poprzez uprzejmą i szybką obsługę klienta według standardów obsługi, obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych, przyjmowanie zwrotów, rejestruje zakupy ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl