Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kasjer / Sprzedawca

Sklep Spożywczy "Budrysek"
Warszawa
praca stacjonarna
5224 dni temu

Ogłoszenie numer: 87372, z dnia 2010-01-27

Nasz sklep znajduję się w Warszawie na Gocławku, ulica Budrysów. Jest to wolno stojący pawilon z podjazdem dla samochodów. Sklep jest nie duży z systemem samoobsługi.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klienta
  • pomoc klientom przy wyborze i zakupie towarów
  • przygotowanie towarów do sprzedaży
  • obsługa działu z wędlinami
  • dbanie o ogólny ład na półkach z towarami

Wymagania

  • aktualne badania i wpis do książeczki sanepidowskiej
  • umiejętność pracy z klientem
  • uprzejmość i pogoda ducha
  • dynamizm i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • pracę w miłym zespole
  • stałe zatrudnienie – umowa o pracę
  • pracę w pełnym lub nie pełnym wymiarze godzin.(indywidualne dostosowanie godzin pracy)
  • możliwość awansu

Wynagrodzenie

do 2000 PLN