Kelner / Kelnerka na statkach

Astral Limited

166 dni temu

Astral Limited – Agencja rekrutacyjna istniejąca na polskim rynku od 1989 roku. Pierwsza firma crewingowa w Polsce i wschodniej części Europy. Obsługuje wszystkich liczących się armatorów zaopatrując ich w pracowników działu hotelowego. Więcej informacji znajdziesz o nas na www.astrallimited.pl


Jeśli Twoim celem jest praca na statku pasażerskim pływającym po najpiękniejszych zakątkach świata to zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Kelner / Kelnerka na statkach

Poszukujemy kelnerów/kelnerek do pracy na statki pasażerskie pływające po oceanach: od Alaski przez Meksyk i Bermudy po Bałtyk i Morze Północne oraz na statki rzeczne (Ren, Dunaj).

 

Wymagania:  
  • gotowość do pracy 7 dni w tygodniu (także weekendy i święta)
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • doświadczenie jako kelner/kelnerka przy obsłudze klienta
Oferujemy:   
  • kontrakty 6 miesięczne ( oceaniczne), od 2-10 miesięcy (statki rzeczne)
  • zakwaterowanie oraz wyżywienie na statku
  • ubezpieczenie i opieka medyczna na koszt armatora
  • praca w międzynarodowej załodze
  • pomoc w procedurach związanych z wyjazdem
  • możliwość zwiedzania ciekawych zakątków Europy oraz świata
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Astral Limited

Firma Astral jest na rynku już ponad 20 lat. Zajmujemy się głównie rekrutacja personelu hotelowego na statki wycieczkowe.

Poznaj stanowisko: Kelner / Kelnerka

Kelner / Kelnerka to osoba, która obsługuje klientów w restauracjach, kawiarniach, barach, pubach i innych lokalach gastronomicznych, a także gości na przyjęciach, bankietach, koktajlach i innych imprezach. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: właściwe nakrycie stołu, ustawienie wszystkich naczyń i sztućców zgodnie z zasadami savoir vivre, wybór stolika i zaprowadzenie do niego ...
Kelner / Kelnerka Praca Kelner / Kelnerka

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl