Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
Kelner/Kelnerka

InterKadra Sp.z o.o
Francja, Corps
praca stacjonarna
2911 dni temu
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Miejsce pracy: Corps
Nr ref.: KEL/0316/FR
Zadania:
  • sprawna i uprzejma obsługa gości w restauracji,
  • przyjmowanie i realizowanie zamówień,
  • pomoc przy wyborze poszczególnych dań i trunków.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność,
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • umowa o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie i wyżywienie zapewnione i opłacone przez klienta francuskiego,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.