Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Key Account Manager

Merkur 09 sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4733 dni temu

Ogłoszenie numer: 151084, z dnia 2011-05-30

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań i obowiązków na powyższym stanowisku należeć będzie nadzorowanie działu handlowego, w tym m.in:

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Opieka i rozwój współpracy z kluczowymi klientami
  • Badanie potrzeb oraz wymagań klientów
  • Rozwój, motywowanie i nadzorowanie pracy zespołu sprzedażowego, organizowanie i koordynacja działań handlowych,
  • Tworzenie i weryfikacja akcji marketingowych,
  • Analiza konkurencji i trendów rozwoju w obszarze sprzedaży
  • Sporządzanie bieżących zestawień, raportów i prezentacji na potrzeby zarządu Firmy,

Wymagania

  • Minimum 1 Rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność w działaniu,

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki pracy.