Key Account Manager
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Key Account Manager

Poznaj pracodawcę

Sienna 39
00-121 Warszawa
woj. mazowieckie
www.grafton.pl

Poznaj stanowisko:
Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...

czytaj więcej: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Key Account Manager - Ogłoszenie archiwalne

Praca Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Sprzedaż / Obsługa klienta / pomorskie / Chojnice

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Key Account Manager Serwis Personalny Sp. z o.o. pomorskie

Key Account Manager (air&sea freight) Logart Personnel Consulting pomorskie

Key Account Manager Hays Poland pomorskie

Key Account Manager NBC Sp. z o.o. pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.
Miejsce pracy: Chojnice
Nr ref.: 1-13-34551/PC
Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, polskiej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie doświadczonych osób na stanowisko

Zakres obowiązków:
- Utrzymywanie relacji z Klientami swojego portfela i przygotowywanie indywidualnych strategii sprzedażowych dla Klientów,
- Nawiązywanie współpracy z potencjalnymi Klientami,
- Realizowanie planów sprzedażowych w ramach indywidualnego portfela Klientów,
- Tworzenie projektów współpracy z Klientami, modeli dochodowości i koordynacja rozwiązań technicznych,
- Wykonywanie analiz i kontrolowanie wyników indywidualnego portfela Klientów, w zakresie monitoringu parametrów sprzedażowych,
- Tworzenie projektów współpracy z Klientami, modeli dochodowości i koordynacja rozwiązań technicznych.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe,
- Minimum 3-letnie doświadczenie w sieci sprzedaży,
- Znajomość rynku detalicznego w Polsce,
- Umiejętność koordynacji i monitoringu procesów, podstawowa znajomość zarządzania projektami,
- Umiejętność przygotowywania i prezentacji kompleksowej oferty,
- Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę,
- System motywacyjny uzależniony od uzyskanych wyników,
- Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
- Pakiet szkoleń wewnętrznych,
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS