Kierowca / Dostawca

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Piaseczno

9 dni temu

tempus.jpg

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Miejsce pracy: Piaseczno
Nr Ref.: KDP/APT

Opis stanowiska:
  • załadunek transportu na auto służbowe,
  • dostarczanie towaru do Klienta indywidualnego,
  • odbiór zwrotów i opakowań.
Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. B (minimum 1 rok),
  • gotowość do pracy w godzinach 7:00-15:00; 14:00-22:00 oraz pracy w niektóre weekendy,
  • znajomość topografii Warszawy i okolic,
  • aktualna Książeczka Sanepid,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
  • szkolenia i możliwość dalszego rozwoju,
  • stawkę godzinową 23,00 zł brutto,
  • możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Poznaj

Działalność polegającą na wspieraniu przedsięwzięć kadrowych rozpoczęliśmy w 1998 roku. Zatrudnianie odpowiednich osób było jednym z zadań, jakie realizowaliśmy przy okazji udziału w organizacji targów, imprez plenerowych, dni otwartych. Stopniowo, głównie na skutek docierających do nas sygnałów z rynku, rekrutacja pracowników, tych stałych i tych na sezon, zdominowała nasze działania. Od 2000 roku tym zadaniom poświęcamy cały swój czas.

Poznaj stanowisko: Pracownik Kierowca - Kurier

Pracownik Kierowca - Kurier to osoba, która transportuje i dostarcza towary i materiały. Do głównych obowiązków pracownika tego należy: doręczanie przesyłek zgodnie z obowiązującymi procedurami, codzienne rozliczanie się z pobranych przesyłek. Pracownik Kierowca - Kurier powinien mieć prawo jazdy odpowiedniej kategorii A, B, C, E i pozytywną opinię badań ...
Pracownik Kierowca - Kurier Praca Pracownik Kierowca - Kurier

Rekrutują z Praca.pl