Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

pomorskie

dziś

Logistyka / Dystrybucja, Motoryzacja

pomorskie, Kwidzyn i okolice

wczoraj

Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja

pomorskie, Pruszcz Gdański

wczoraj

pomorskie, Gdańsk

2016-08-25

pomorskie, Gdynia

Kierowca kat. B- Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Logistyka / Dystrybucja / Transport / Spedycja / pomorskie / Gdańsk

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 248774, z dnia 2012-11-28

Klient portalu Praca.pl

poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca kat. B

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Nr Ref.: 3M

Opis stanowiska

  • Praca na stanowisku kierowcy.

Wymagania

  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk, Gdynia, Sobot
  • Wykształcenie średnie,
  • Prawo jazdy kat. B minimum 4 lata,

Oferujemy

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.