Kierowca kat. C+E
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Kierowca kat. C+E

Poznaj pracodawcę

Wołczyńska 18
60-003 Poznań
woj. wielkopolskie
www.emarathon.pl

Kierowca kat. C+E - Ogłoszenie archiwalne

Praca MARATHON INTERNATIONAL sp. z o.o. sp.k. / Logistyka / Dystrybucja / Motoryzacja / Transport / Spedycja / Poznań

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Social Media Analyst Antal International wielkopolskie

Finance Process Improvement Specialist Antal International wielkopolskie

Team Leader działu AR Antal International wielkopolskie

Team Leader działu GL Antal International wielkopolskie

Senior Developer Perl Antal International wielkopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 156503, z dnia 29-06-2011

MARATHON INTERNATIONAL sp. z o.o. sp.k.

Firma MARATHON International z Poznania poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • praca wykonywana w załogach jednoosobowych,
  • praca w charakterze kierowcy kat. C+E na terenie Europy -Zachodniej i Południowej,

Wymagania

Od kandydatów na w/w stanowisko oczekujemy:

  • ważnego prawa jazdy kategorii C+E,
  • ważnych badań lekarskich oraz psychotechnicznych,
  • ważnego zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy,
  • ważnego świadectwa o niekaralności (nie starsze niż 3 miesiące)
  • minimum pół roku doświadczenia w transporcie międzynarodowym,
  • rzetelnego wykonywania poleceń służbowych oraz poważnego podejścia do pracy w naszej firmie,

Oferujemy

  • umowę o pracę w systemie eksport- import,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w zdrowej atmosferze i na jasno określonych zasadach,
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń do 5 500zł netto
  • nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor (lodówka, klimatyzacja, duża kabina).
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16366 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.