Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Kierowca Klient portalu Praca.pl

2016-07-15

Logistyka / Dystrybucja, Motoryzacja

pomorskie, Gdańsk

2016-07-22

Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja

pomorskie, Gdynia

2016-07-21

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

2016-07-21

2016-07-21

pomorskie, Słupsk

Kierowca - Magazynier- Ogłoszenie archiwalne

Praca DEBIUT Sp. z o.o. / Logistyka / Dystrybucja / Praca fizyczna / Transport / Spedycja / pomorskie / Gdańsk

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 229799, z dnia 2012-08-06

Firma DEBIUT Sp. z o.o. z siedziba w Poznaniu, dystrybutor art. higienicznych i czyściw przemysłowych, obecna na rynku od 1999 roku poszukuje kandydatów na stanowisko Kierowcy-magazyniera do pracy w oddziale firmy w Gdańsku.

Kierowca - Magazynier

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Nr Ref.: 80769

Opis stanowiska

  • Prowadzenie samochodów dostawczych do 3,5T
  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Wydawanie i przyjmowanie dostaw
  • Składowanie towarów wg. ustalonych zasad
  • Dbałość o porządek w magazynie
  • Organizacja wysyłek transportowych
  • Przygotowywanie paczek

Wymagania

  • Kategoria prawa jazdy B, czynne prawo jazdy przynajmniej od 5 lat
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 T przynajmniej 3 lata
  • Praca u jednego pracodawcy minimum 3 lata na stanowisku kierowcy/ kierowcy-magazyniera
  • Bezkolizyjne prowadzenie samochodów
  • Znajomość topografii Trójmiasta
  • Chęć do pracy na stanowisku kierowcy - magazyniera
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym i zgranym zespole.