Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1853783, z dnia 2017-12-07

Międzynarodowa firma zajmująca się wynajmem kontenerów biurowych, magazynowych i sanitarnych,
poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca - Serwisant

Miejsce pracy: mazowieckie / Wołomin

Opis stanowiska

  • Transport kontenerów na terenie kraju
  • Załadunek i rozładunek kontenerów dźwigiem (HDS)
  • Montaż kontenerów na budowach klientów
  • Serwis kontenerów: mycie, naprawa itp

Wymagania

  • Prawo jazdy CE
  • Obsługa HDS
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kW
  • Samodzielność w działaniu
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach
  • Uczciwość

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wsparcie w okresie adaptacji
  • Godziwe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą i obuwie ochronne zgodne z wymogami BHP
  • Ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

ELA Container Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl