Podobne oferty pracy

Kierowca – Sprzedawca, Kat C + E w transporcie krajowym

Polski Gaz S.A.

Polska Południowa

Ogłoszenie numer: 1676499, z dnia 2017-06-26

Poszukujesz nowych wyzwań?

Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy oraz rozwijać zakres swoich kompetencji?

Obszar działania: Polska Południowa

Miejsce pracy: śląskie / Polska Południowa

Opis stanowiska

  • Kierowanie zestawem ciągnik + przyczepa w ruchu krajowym
  • Terminowe dostarczanie produktu do klienta (butle gazowe -hurt)
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych

Wymagania

  • Dyspozycyjności, sumienności, uczciwości
  • Prawa jazdy kat C + E
  • Posiadania karty kierowcy
  • Kurs ADR podstawowy i kurs na przewóz rzeczy mile widziane

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki współpracy

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl