Najnowsze oferty pracy

  • Kierowca samochodu osobowego / Szofer

    Agora Logistics sp. z o. o   Kraków, Według zleceń    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / o pracę / kontrakt B2B  tymczasowa/dodatkowa / część etatu / pełny etat   4 000 - 8 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    OPIS STANOWISKA: Sprawdzanie stanu technicznego samochodu do przewozu osób, tj.: prawidłowości działania sygnału dźwiękowego, kierunkowskazów, oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego, hamulców, stanu ogumienia,wyposażenia samochodu w trójkąt ostrzegawczy, gaśnicę oraz w apteczkę...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Taksówkarz Warszawa
Kierowca Taxi – auto hybrydowe

EcoCar S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1333 dni temu

Ecocar S.A. to jedyna firma technologiczna na rynku taxi z polskim kapitałem i z własną, jednorodną flotą nowych samochodów hybrydowych. Ecocar ma 3,3 mln stałych klientów w Warszawie i w Trójmieście. Ecocar oferuje możliwość zamawiania przejazdów na kilometry oraz za z góry umówioną cenę przez aplikację i telecentrum, pod numerem 123456789.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • wykonywanie przewozu osób licencjonowaną taksówką osobową.
Wymagania:
  • orzeczenie lekarskie od lekarza medycyny pracy stwierdzające brak przeciwskazań do pracy jako kierowca,
  • orzeczenie psychologiczne (tzw. Psychotechnika),
  • zaświadczenie z rejestru karnego nie starsze niż 30 dni,
  • aktywne prawo jazdy (minimum rok),
  • jedno zdjęcie,
  • obywatelstwo polskie,
  • uczciwość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków oraz poszanowanie powierzonego mienia.
Oferujemy:
  • auto hybrydowe na wyłączność i do pełnej dyspozycji prywatnej,
  • wszystkie koszty serwisowe po stronie EcoCar,
  • ubezpieczenie po stronie EcoCar,
  • brak dyżurów,
  • dwie opcje zatrudnienia,
  • rozliczenie tygodniowe lub miesięczne.