Podobne oferty pracy

Kierowca w transporcie międzynarodowym

CYPIS TRANS

1619 dni

Niemcy, Holandia, południowa europa

Ogłoszenie numer: 216856, z dnia 2012-07-02

Mała, stabilna firma  poszukuje kierowców w transporcie międzynarodowym: chłodnia (Holandia - południe europy),  firana (Holandia - Niemcy)

Kierowca w transporcie międzynarodowym

Miejsce pracy: Inne/Zagranica / Niemcy, Holandia, południowa europa

 

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie

W pracy wymagamy pełnego zaangażowania, rzetelności i uczciwości, w zamian oferujemy godziwe wynagrodzenie

 

Oferujemy

  • Stałą pracę (umowa na czas nieokreślony) oraz wysokie zarobki
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...

Rekrutują z Praca.pl