Podobne oferty pracy

Polskie Młyny - trochę historii
Firma POLSKIE MŁYNY S.A. czerpie z doświadczeń ponad 100-letniej tradycji. Jesteśmy największym, w 100% polskim producentem mąki w kraju, a Mąka Szymanowska jest najczęściej wybieraną paczkowaną mąką pszenną w Polsce**.
Najstarszy młyn, w Nakle, pracuje nieprzerwanie od 1904 roku. Podobnym doświadczeniem mogą pochwalić się również młyny Szymanów i Kluczbork, dzięki którym produkty pod marką Polskie Młyny podbiły serca Polaków.
Szacunek do chleba, tak mocno zakorzeniony w polskiej tradycji jest dla nas największym zobowiązaniem...

**ogólnopolskie badanie na próbie reprezentatywnej 700 osób, 18-74 lat; maj 2013; Milward Brown

Kierowca Zawodowy kat. C+E

Miejsce pracy: Kluczbork

Nr Ref.: PM_2_2015

Opis stanowiska:
  • Przewóz towarów sypkich (m.in. mąki) ciągnikiem siodłowym z mąkonaczepą
  • Przewóz towarów paczkowanych (m.in. mąki) zestawem 26 DMC z przyczepą
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu (podstawowe czynności serwisowe, utrzymanie czystości)
  • Dbanie o terminowość dostaw
  • Dbanie o interesy i dobro firmy w kontakcie z kontrahentami i organami kontrolnymi
Wymagania:
  • Prawo jazdy kategorii C oraz E
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu (Karta kierowcy, badania lekarskie, świadectwo kwalifikacji zawodowej)
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od oceny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami
  • Nowy tabor

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Holding Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl