Podobne oferty pracy

Polskie Młyny - trochę historii
Firma POLSKIE MŁYNY S.A. czerpie z doświadczeń ponad 100-letniej tradycji. Jesteśmy największym, w 100% polskim producentem mąki w kraju, a Mąka Szymanowska jest najczęściej wybieraną paczkowaną mąką pszenną w Polsce**.
Najstarszy młyn, w Nakle, pracuje nieprzerwanie od 1904 roku. Podobnym doświadczeniem mogą pochwalić się również młyny Szymanów i Kluczbork, dzięki którym produkty pod marką Polskie Młyny podbiły serca Polaków.
Szacunek do chleba, tak mocno zakorzeniony w polskiej tradycji jest dla nas największym zobowiązaniem...

**ogólnopolskie badanie na próbie reprezentatywnej 700 osób, 18-74 lat; maj 2013; Milward Brown

Kierowca Zawodowy kat. C+E

Miejsce pracy: Kluczbork

Nr Ref.: PM_2_2015

Opis stanowiska:
  • Przewóz towarów sypkich (m.in. mąki) ciągnikiem siodłowym z mąkonaczepą
  • Przewóz towarów paczkowanych (m.in. mąki) zestawem 26 DMC z przyczepą
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu (podstawowe czynności serwisowe, utrzymanie czystości)
  • Dbanie o terminowość dostaw
  • Dbanie o interesy i dobro firmy w kontakcie z kontrahentami i organami kontrolnymi
Wymagania:
  • Prawo jazdy kategorii C oraz E
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu (Karta kierowcy, badania lekarskie, świadectwo kwalifikacji zawodowej)
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od oceny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami
  • Nowy tabor
W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Holding Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl