Kierowca

P.H.U. EURO-TRANS SP. ZO.O.

82 dni temu

EURO - TRANS to lider zintegrowanych rozwiązań transportowych, dedykowanych branży budowlanej w Polsce. Specjalizujemy się w transporcie kruszyw, cementu oraz betonu. Świadczymy usługi wynajmu pomp do betonu, koparek do rozładunku wagonów kolejowych oraz ładowarek kołowych do załadunku kruszyw.

Kierowca

Opis stanowiska:

  • Praca w ruchu krajowym na ciągniku siodłowym z naczepą samowyładowczą (wywrotką) lub cementonaczepą
  • Transport kruszyw (cementu)
Wymagania:
  • Aktualne kwalifikacje.
  • Mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • Ciągłość pracy
  • Nowoczesny tabor topowych marek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E