Kierowca
pl / en

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja

śląskie, Czeladź, obszar woj. śląskiego

wczoraj

śląskie, Katowice

2016-06-17

Logistyka / Dystrybucja, Motoryzacja

śląskie, Holandia

wczoraj

wczoraj

śląskie

Kierowca- Ogłoszenie archiwalne

Praca Salus International Sp. z o.o. / Logistyka / Dystrybucja / Motoryzacja / Transport / Spedycja / śląskie

top1234.jpg

Hurtownia Farmaceutyczna podejmie współpracę w ramach umowy zlecenie
z osobą, która będzie świadczyć usługi jako:

Kierowca

Miejsce pracy: śląskie

Zadania:
  • rozwożenie leków na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość topografii województwa śląskiego i małopolskiego,
  • doświadczenie w pracy kierowcy (samochody dostawcze),
  • aktualne badania uprawniające do kierowania pojazdami kat. B,
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność, sumienność.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)