Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-19

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

śląskie

2016-08-18

śląskie, Tychy

2016-08-17

Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja

śląskie, Sosnowiec, Ruda Śląska

wczoraj

śląskie, Dąbrowa Górnicza

wczoraj

śląskie

Kierowca- Ogłoszenie archiwalne

Praca Salus International Sp. z o.o. / Logistyka / Dystrybucja / Motoryzacja / Transport / Spedycja / śląskie

top1234.jpg

Hurtownia Farmaceutyczna podejmie współpracę w ramach umowy zlecenie
z osobą, która będzie świadczyć usługi jako:

Kierowca

Miejsce pracy: śląskie

Zadania:
  • rozwożenie leków na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość topografii województwa śląskiego i małopolskiego,
  • doświadczenie w pracy kierowcy (samochody dostawcze),
  • aktualne badania uprawniające do kierowania pojazdami kat. B,
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność, sumienność.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)