Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Siedlce
Kierowniczki / Kierownika Projektu

Stadler Polska Sp. z o.o.
Siedlce
praca stacjonarna
4739 dni temu

Grupa Stadler Rail jest innowacyjnym, działającym na rynku międzynarodowym producentem pojazdów szynowych dla kolei regionalnych i komunikacji miejskiej.

Do naszego przedsiębiorstwa w Siedlcach poszukujemy:

Miejsce pracy: Siedlce

Zadania:
  • Terminowa realizacja złożonych zamówień z zachowaniem najwyższej jakości
  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy różnymi oddziałami w ramach Grupy Stadler
  • Wsparcie procesów zaopatrzenia i produkcji
  • Przeprowadzanie kontroli postępu projektów
  • Raportowanie na temat statusu do kierownictwa (koszty, terminy, ryzyko)
  • Koordynacja odbioru pojazdów dla Klienta
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe
  • Doświadczenie w kierowaniu projektami
  • Dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i w piśmie, oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Ukierunkowanie na cel oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz odpowiedzialność
  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu
  • Zdolność pracy pod presją czasu
Oferujemy:

Oferujemy Państwu interesującą pracę o przejrzystym profilu w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie oraz możliwość dalszego rozwoju.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)