Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kierownik Budowy - Farmy Wiatrowe

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
pomorskie, Gdańsk - Cała Polska
praca stacjonarna
4739 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group plc S.A. was established in Poland in 2005 and is part of the Omega Resource Group plc, a UK owned leading provider of recruitment and definite management solutions for companies throughout the world. Our strive is for total business excellence which is underpinned by a constant drive for quality throughout. We are pioneering the recruitment industry with award winning resourcing services working in partnership with our clients. Our Operation in Poland is focussed on providing high-end permanent and contract led professional and managerial recruitment assignments across a number of key sectors.

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595)jest brytyjską firmą rekrutacyjną.  Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Dla naszego klienta pioniera w branże energetyki odnawialnej, dostawcy turbin wiatrowych jak i pełnych projektów budowlanych z zakresy farm wiatrowych w Polsce i zagranicą poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk - Cała Polska
Nr Ref.: KB/FW/KXB

Zadania:

    • Zarządzanie i kierowanie budową elektrowni ( farm ) wiatrowych na terenie całej Polski
    • Kontakt z klientem w ramach prowadzonego projektu
    • Nadzór i w współpraca z podwykonawcami
    • Kontrola nad terminowością oraz budżetem podległej budowy
    • Dbanie o poprawność wykonania prać zgodnie z dokumentacją techniczną i projektową
    • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bezpieczeństwa na budowie
    • Ścisła współpraca z Project Managerem pod kątem tworzenia harmonogramów i budżetów kontraktów

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z budownictwem
    • Preferowanym doświadczeniem jest kilkuletnia ( 5 - 10 lat) praca na stanowisku kierownika w branży budownictwa przemysłowego bądź kubaturowego
    • Dodatkowym atutem będzie praca przy budowie farm wiatrowych
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
    • Znajomość przepisów prawa budowlanego
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Dyspozycyjność oraz duża mobilność ( obecnie projekty prowadzone są na terenie Podkarpacia )
    • Samodzielność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe
    • Mieszkanie oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę przy prestiżowych projektach budowlanych w branży energetyki odnawialnej
    • Możliwość współpracy w międzynarodowej firmie

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)