Kierownik budowy - instalacje światłowodowe FTTH
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Kierownik budowy - instalacje światłowodowe FTTH

Poznaj pracodawcę

Poznaj stanowisko:
Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...

czytaj więcej: Kierownik Budowy

Praca Kierownik Budowy

Kierownik budowy - instalacje światłowodowe FTTH - Ogłoszenie archiwalne

Praca Maxtel Sp. z o. o. / Budownictwo / Geodezja / Kadra zarządzająca / Telekomunikacja / lubelskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Kierownik montażu Promax Marian Pisarski lubelskie

Kierownik Robót / Kierownik budowy Climamedic Sp. z o.o. Sp. k. lubelskie

inżynier budowy VINNARE SP Z O O lubelskie

Kierownik projektu Thesar PRO Sp. z o.o. lubelskie

Kierownik Robót Drogowych Hays Poland lubelskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 926442, z dnia 2015-12-21

Maxtel Sp. z o. o.

Maxtel Sp. z.o.o. zajmuje się montażem instalacji elektrycznych,

teletechnicznych, światłowodowych oraz wind i platform przyschodowych.

Obecnie prowadzimy prace instalacyjne na terenie województwa: lubelskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego, w związku z tym poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • budowa sieci dosyłowej oraz wewnątrzbudynkowej w technologii światłowodowej FTTH
  • dobór firm podwykonawczych oraz koordynowanie prac pracowników
  • całościowe koordynowanie realizacji Inwestycji, w tym współpraca ze zarządcami nieruchomości, inwestorem oraz firmami podwykonawczymi
  • dobór i zamawianie materiałów
  • rozliczanie finansowe prowadzonej inwestycji / kosztorysowanie
  • budżetowanie sprzedaży i kosztów inwestycyjnych
  • bieżące raportowanie zaawansowania prac
  • odpowiedzialność za rezultaty pracy własnej i podległego personelu
  • terminowość, ilość i jakość wykonywanych zadań, stosownie do warunków budowy
  • praca w delegacji

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne
  • doświadczenie w prowadzeniu inwestycji z zakresu telekomunikacji
  • znajomość sektora telekomunikacyjnego
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych
  • silne zorientowanie na wynik
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w miłej atmosferze
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS