Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1780169, z dnia 2017-09-12

Wykonawca robót w zakresie budownictwa sanitarnego, inżynieryjnego i elektroenergetycznego zatrudni osobę na stanowisko:

Kierownik budowy z uprawnieniami w zakresie sieci sanitarnych

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • praca  głównie na terenie województwa pomorskiego
  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót na budowie
  • kontrola zgodności prowadzonych robót z przepisami BHP oraz wewnętrznymi standardami Zamawiającego
  • zarządzanie gospodarką materiałową na budowach
  • weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót

Wymagania

  • uprawnienia wykonawcze w zakresie sieci sanitarnych min. 3 lata
  • wykształcenie wyższe techniczne - inżynierskie
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • zdyscyplinowanie i dokładność wykonywanych czynności
  • dobra komunikacja z zespołem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl