Kierownik Budowy

Horyzont Doradztwo Personalne

Tarnów

13 godz. temu

Nasz Klient to niemiecki koncern zatrudniający kilkadziesiąt tysięcy pracowników na wszystkich kontynentach. Oferuje wyspecjalizowane usługi dla przemysłu i budownictwa. W związku z dużą ilością realizowanych projektów poszukujemy

Kierownika Budowy

Miejsce pracy: Tarnów
Nr Ref.: 3641/2017/PR

Zadania:
  • opracowanie harmonogramu realizacji robót – współpraca z Kierownikiem Projektu oraz Kierownikiem Robót,
  • wyszukiwanie potencjalnych podwykonawców robót oraz współpraca z nimi,
  • nadzór nad pracami realizowanymi przez firmy zewnętrzne - jakość, ilość, terminowość,
  • raportowanie stanu realizacji prac budowlanych do Kierownika Projektu,
  • organizacja pracy na budowie w tym opracowywanie zapotrzebowania na materiały i narzędzia niezbędne do realizacji robót.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane budownictwo, energetyka, mechanika lub pokrewne,
  • posiadanie uprawnień budowlanych o specjalności konstrukcyjno - budowlanej,
  • doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót infrastruktury przemysłowej (w rozumieniu Ustawy - Prawo budowlane),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu Ms Office, AUTOCAD,
  • samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet świadczeń dodatkowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Kierownik Budowy Praca Kierownik Budowy

Rekrutują z Praca.pl