Najnowsze oferty pracy

  • Regionalny Koordynator ds. Dostawców Usług Medycznych

    Medicover sp. z o.o.   mazowieckie    praca mobilna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 godz.
    Twoje zadania: Budowanie sieci zewnętrznych dostawców usług medycznych. Odpowiedzialność za zakres i warunki współpracy z tymi dostawcami na obszarze przydzielonego regionu: województwo mazowieckie; Skuteczne pozyskiwanie nowych dostawców, jak również utrzymanie dobrej współpracy z...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Centrum Medycznego

CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA
mazowieckie, Warszawa Ursynów lub Mokotów
praca stacjonarna
2333 dni temu

Ogłoszenie numer: 1858850, z dnia 2017-12-06

Corten Medic jest dynamicznie rozwijającym się niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. Corten Medic rozpoczęło swoja działalność w 1993 roku. Działania firmy opierają się na stałym dostosowywaniu się do potrzeb Pacjentów, ciągłej trosce o ich zdrowie, jak również promocję zdrowia wśród Pacjentów i ich rodzin. Aby sprostać tym wymaganiom firma wdraża najnowsze rozwiązania w zakresie diagnostyki i leczenia chorych, unowocześnia bazę sprzętową, usprawnia stosowane technologie medyczne, zaś pracownicy zarówno medyczni jak i pozostały personel dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa Ursynów lub Mokotów

Opis stanowiska

  • Organizacja i zapewnienie działalności oraz sprawności pracy Centrum Medycznego.
  • Tworzenie, nadzór i aktualizacja procesów medycznych.
  • Prowadzenie działań przyczyniających się do stałego wzrostu sprzedaży świadczonych usług oraz nadzór nad wdrażaniem nowych produktów.
  • Nadzór nad zasobami ludzkimi w Centrum Medycznym.
  • Nadzór nad przestrzeganiem wymagań formalno- prawnych zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej oraz nad prawidłowością i terminowością rozliczeń personelu medycznego i administracyjnego.
  • Zapewnienie realizacji wysokich standardów procesu obsługi Pacjenta, udzielanie ustnych i telefonicznych szczegółowych informacji o rodzaju i warunkach dotyczących udzielanych przez Corten Medic świadczeń zdrowotnych.
  • Nadzór i optymalizacja kosztów w zakresie rentowności Centrum Medycznego poprzez realizowanie zadań budżetowych.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy w oparciu o wysoki standard oferowanych usług.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Nastawienia na jakość obsługi Klienta.
  • Dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celów i samodzielność w ich realizacji.
  • Umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Zdolność do samodzielnie podejmowanych decyzji, kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: medyczne, ekonomia, zarządzanie).
  • Umiejętności analityczne.
  • Doświadczenie w sektorze opieki zdrowotnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Samodzielność, ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju.