Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. logistyki i magazynu

PPH Normal Janusz Biernacki
Falenica, Falenica, Warszawa
praca stacjonarna
2970 dni temu

Ogłoszenie numer: 1007712, z dnia 2016-03-08

Firma z branży produkcyjnej PPH NORMAL Janusz Biernacki poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Falenica, Falenica, Warszawa

Opis stanowiska

  • Kontakty z klientami i partnerami krajowymi i zagranicznymi firmy

  • Prowadzenie i zarządzanie rejestrem zamówień

  • Zarządzanie zespołem działu logistyki i magazynu

  • Administracyjna obsługa zleceń

  • Sporządzanie dokumentacji wewnętrznej

  • Realizacja zamówień klientów poprzez optymalne planowanie zapasów i dostaw

  • Monitorowanie zapasów magazynowych oraz zarządzanie ich poziomem w celu utrzymania ciągłości wysyłek

  • Bieżąca współpraca z zespołem produkcyjnym

  • Maksymalizacja poziomu zadowolenia klientów z jakości usług firmy

Wymagania

  • 2-, 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość systemów ERP

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe, techniczne mile widziane

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz samodzielnej organizacji zadań

  • Umiejętność komunikacji interpersonalnej

  • Umiejętność utrzymywania relacji z klientami

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem i organizacji zadań

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Obsługa komputera (MS Office)

  • Orientacja na jakość usług i relacje biznesowe

  • Komunikatywności i siły przebicia

  • Dokładność i sumienność

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji