Praca.pl Praca łódzkie Łódź Kierownik Operacyjny / Kontroler Sklepu Łódź
Kierownik ds. Operacyjnych (Branża gastronomiczna)

Klient portalu Praca.pl
Łódź
praca stacjonarna
3003 dni temu

Ogłoszenie numer: 980365, z dnia 2016-02-16

Firma gastronomiczna poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych przez oddział
  • planowanie, organizowanie i koordynowanie działań na terenie oddziału (produkcja gastronomiczna, zarządzanie personelem, administracja)
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję odbiorców usług
  • koordynacja i organizacja pracy zatrudnionego personelu
  • przeprowadzanie rekrutacji nowych pracowników
  • nadzorowanie i kontrolowanie jakości świadczonych usług w celu zagwarantowania odpowiednich standardów produkcji gastronomicznej
  • współpraca z klientami i dostawcami oraz nadzorowanie dostaw produktów żywnościowych

Wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie managerskie w gastronomii
  • zaangażowanie i wysoki poziom motywacji do pracy
  • znajomość branży żywienia zbiorowego
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z kontrahentami
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność zarządzania personelem, bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • znajomość systemu HACCP
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office
  • zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • pracę na samodzielnym i rozwojowym stanowisku
  • atrakcyjny poziom wynagrodzenia