Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. Spedycji Międzynarodowej

Charter Sp. z o.o.
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki-Urszulin
praca stacjonarna
3348 dni temu

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży logistycznej

poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki-Urszulin

Opis stanowiska:
  • Nadzór nad organizacją przewozów międzynarodowych,
  • Kierowanie podległym zespołem spedytorów,
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami i podwykonawcami firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów – sprzedaż usług spedycyjnych,
  • Poszerzanie bazy podwykonawców firmy,
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy w branży międzynarodowej
  • Dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi i drobnicowymi,
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego (poziom od B2), język rosyjski,
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • Samodzielność, entuzjazm do pracy, komunikatywność.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur,
  • Motywujący system wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.